امام‌جمعه سوسنگرد گفت: کارگردان فیلم‌موهن به‌جای فتنه‌ها و شایعات، فیلم «سهام خیام» را بسازد. دختر جوانی که با تقدیم خون خود در برابر دشمن بعثی ایستاد.

به گزارش خبرگزاری صالحین خوزستان ، حجت‌الاسلام علی شمیل پور با انتقاد از ساخت یک فیلم اهانت‌آمیز، اظهار کرد: کارگردان این فیلم موهن به‌جای این فتنه‌ها و شایعات، فیلم «سهام خیام» را بسازد. دختر جوانی که با تقدیم خون خود در برابر دشمن بعثی ایستاد.
وی افزود: بیایید فیلم آن شیر زن سوسنگردی را بسازید که گروهی از سربازان بعثی را به تله انداخت. جوانان و اسطوره‌های بسیار دیگری در سوسنگرد همچون شهید علم الهدی وجود دارند که با شجاعت در راه اسلام فداکاری کردند.
امام‌جمعه سوسنگرد بیان کرد: این جوانان عرب هستند که خود را فدای اسلام، قرآن و ایران کردند و بصیرتشان را ثابت کرده‌اند.
وی در ادامه خواستار حل مشکل استخدام ۲۵۰ کارآموز منطقه شد و گفت: هرکس می‌تواند مطالبات این کارآموزان را به وزیر نفت برساند، این‌ها در ماهشهر سختی‌های بسیاری را همراه با خانواده‌های خود کشیدند، نباید حق آن‌ها خورده نشود.
شمیل پور افزود: تقاضا می‌کنم قبل از قطع شدن آب و برق به ساکنین اعلام شود تا مردم آمادگی آن را داشته باشند و با مشکل مواجه نشوند. در روزهای اخیر آب حدود 8 ساعت قطع شد و مردم با مشکل مواجه شدند.
وی همچنین با انتقاد از وضعیت بد فاضلاب، خواستار رسیدگی به آن شد و اظهار کرد: شهر نمای بسیار زشتی به خود گرفته است.