تولیت آستان قدس رضوی:
تولیت آستان قدس رضوی گفت: هر وجب از خوزستان یادآور اخلاص، شهادت، ایثار و ایستادگی است و خون‌های مطهر آثار خود را داشته است.

به گزارش خبرگزاری صالحین خوزستان به نقل از فارس در اهواز، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی شب گذشته در نشست با فعالان فرهنگی و سیاسی استان خوزستان با اشاره به سیره معصومین (ع)، اظهار کرد: ارزش‌ها تغییرپذیر نیست بلکه روش‌ها تغییر می‌کند.

وی با اشاره به رشادت رزمندگان و مقاومت مردم خوزستان در دفاع مقدس، گفت: هر وجب از خوزستان یادآور اخلاص، شهادت، ایثار، شهامت و ایستادگی است و خون‌های مطهر آثار خود را داشته است.

تولیت آستان قدس رضوی عنوان کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون‌های ریخته شده در خوزستان موجب بیداری در امت‌های اسلامی‌شده است. ممکن است حکومت‌های مصر و تونس تغییر کند اما اصل بیداری و بازیافتن هویت اسلامی قابل‌تغییر نیست.

رئیسی بیان کرد: حضرت فاطمه زهرا (س) به‌عنوان الگوی بشریت دغدغه برقراری جامعه توحیدی و شاخصه‌های مهم این جامعه یعنی معنویت، عقلانیت و عدالت را داشت.

وی افزود: پیامبر مردم را از تفرقه به وحدت، از وابستگی به استقلال، از بی‌توجهی به بسیاری از اقشار به توجه به آن‌ها رساند و مدنیتی برای جامعه بشری ایجاد کرد که برابر قدرت‌های بزرگ آن زمان ایستاد.