سردار غیب پرور در مراسم افتتاحیه بیست و پنجمین مسابقات سراسری قرآن کریم بسیج:
سردار غیب پرور در همایش سراسری قرآن کریم گفت: رمز حیات انقلاب اسلامی بدون شک ایستادگی در برابر دشمن است آن روزی که در برابر دشمن سست شویم و به قران تأسی نکنیم دشمن بر ما چیره می شود.

به گزارش خبرگزاری صالحین خوزستان ؛ سردار غلامحسین غیب پرور در مراسم مسابقات سراسری قران کریم بسیج با اشاره به اهمیت قران کریم و تاثیرات آن در پیروزی انقلاب اسلامی اظهارداشت: یکی از برکات انقلاب اسلامی رجوع مجدد به قران کریم بوده است، قران دستور العمل انسان برای دنیا و اخرت اوست.

وی در ادامه یادآور شد: قران سفره‌ایست پر نعمت که هرکسی میتواند فلاح و رستگاری خود را در این خوان خداوند جست و جو کند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: قران کریم دارای تحدی است؛ قران مبارزه طلبی میکند که هیچ کسی نمی تواند همانند آن رابیاورد، قران کریم همچنین ابعاد مختلفی دارد که هر کدام رشد و بالندگی انسان را دربر دارد.

سردار غیب پرور گفت: بسیج آن شجره طیبه ایست که همواره باید در محضر قران بماند و از آن پیروی کند، بسیجی می‌بایستی در مقابل کافران و دشمنان مکتب ایستادگی کند و نباید از کافران اطاعت کند و باید لباس جهاد را بپوشد.

وی با بیان اینکه رمز حیات انقلاب اسلامی ایستادگی در برابر دشمن است افزود: رمز حیات انقلاب اسلامی بدون شک ایستادگی در برابر دشمن است آن روزی که در برابر دشمن سست شویم و به قران تأسی نکنیم دشمن بر ما چیره می شود.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: دشمن نمی‌خواهد انقلاب اسلامی باشد و تنها راه شکست دشمن روی آوردن به جهاد کبیر است.

سردار غیب پرور در ادامه با اشاره به اظهارات برخی در خصوص رویارویی ورزشکاران ایرانی با ورزشکاران رژیم صهیونیستی خاطرنشان کرد:در این یکی دو روزه شنیده شد بعضی ها ارتباط با رژیم کودک کش صهیونیستی را مطرح کردند؛ امیدوارم این حرف ها از روی جهل باشد اگر غیر این باشد و از روی علم و تعمد باشد بنده بعنوان یک پاسدار کوچک و بسیجی عرض می‌کنم تست نکنید مارا چون این گام اول به گام دوم نخواهد رسید و ما آن گامی را که به این سمت و سوها حرکت کند را قلم خواهیم کرد.

وی افزود: این عرصه، عرصه ابراز نظرات و سلیقه های شخصی وفردی نیست مکتب امام و قاموس شهیدان ارتباط با چنین رژیمی را باطل می داند.

رئیس سازمان بسیج ادامه داد: ورزش امری است مبارک و مدال‌آوری باعث مباهات و افتخار است اما ما به هیچ وجه ازاین آرمانمان کوتاه نخواهیم آمد.

وی در پایان گفت: هیچ کس نقش قیم را بازی نکند و از زبان ورزشکاران صحبت نکند و از طرف آنان تصمیم گیری هم نکند.